KONST / Litografier / Färglitografi 14445096
nr 1444 5096
Färglitografi
Erik Olson. Signerad, daterad 1976, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 59x69, yttermått inklusive ram: 74x85 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:11:29
24/1 16:17:07